13 Aralık 2007

Meşgulüm,yorgunum,mutluyum...

Yeni bir şey edindiğinizde pek kıymetlidir ya hani, sürekli ona bitişik yaşarsınız, bir süre sonra başkaları gelir, ilgi odağınız dağılır, yenileriyle ilgilenmek istersiniz, eskisini şöyle bir kenara itelersiniz ,vazgeçmezsiniz ama cici olan daha bir kabartıyordur iştahınızı, bir öncekini ihmal edersiniz, işte şu anda lafı bağlamaya çalıştığım ihmal edilmiş gariban benim blog sayfam oluyor.
Yeni yeni sevdalar peşine düştüm, biraz teknik aksaklıklar, biraz yoğunluklar, biraz isteksizlikler yüzünden seni ihmal ettim sevgili sayfam.Ama şu da var ki ilk göz ağrılarının yeri her zaman ayrıdır...

Kendimi sanatsal faaliyetlerime verdim:) Haftanın dört günü öğle aralarında resim kursuna gidiyorum :) Yine aralardan cımbızla çekerek bir fırsat yarattım ve bu beni çok mutlu ediyor.Gerçi diğer kursiyer 2 hafta bir tablo çıkartırken ben 6 haftada bitirebildim zamanım kısıtlı olduğu için ama olsun, hiç başlamasam o da olmayacaktı!
Evde dekorasyonla ilgili projelerim var, projelerime uygun malzemeler aldım fakat zaman sorunu yüzünden daha tamamen el atamadım olaya. Bir bir ortaya çıktıklarında resimlemeyi de ihmal etmeyeceğim bu arada.

Herşeye koşturmaktan yorgunum ama olsun her ne kadar bazen kendime eziyet ettiğimi düşünsem de seviyorum ben bu yorgunlukları:)

Bide zuzularımı ve he-man'i seviyorum tabi:)