12 Ağustos 2006

TAKI BLOĞUM...

Takılarımı tek çatı altında topladım.Sol tarafta da gördüğünüz gibi www.crestaki.blogspot.com adresinden ulaşabilirsiniz...:)

16 yorum:

nimetpamuk dedi ki...

ooooo işi büyüttün yani:)) hayırlı olsun. çın çın:)))


nimet

potansiyelariza dedi ki...

yaaa süper bunlar :)maşallah. sen bi dükkan açsan kapış kapış giderler. etrafımda böyle takı yapanlar var ama bunların tasarımları renk uyumları gerçekten çok güzel. başarılarının devamını dilerim :)

vintage biscuit dedi ki...

can damarimdan vuruyosun beni :)

Adsız dedi ki...

ne garip,ilk gören biz olurken şimdi anca buradan takip ediyoruz,hayata bak...her zamanki gibi çok güzeller,dokunamasak da...ellerine sağlık...Aa

TaRKaN dedi ki...

Çok güzel.
Bence oradan satış da yapmalısın..

annelog dedi ki...

Ben de baktım Crescent. Çok iyi olmuş ayrı bir yer. Ama edinmek isteyenler ne yapacak gibi bir bölüm de olsa daha mı iyi olurdu acaba?

CRESCENT dedi ki...

NİMET,
POTANSİYELARIZA,
VİNTAGE BİSCUİT,
AA,
ZEP,
TARKAN,
ANNELOG,
Hepinize teşekkür ederim.O sayfadaki takıların bir çoğu zaten ya satıldı ya da kendim için yaptıklarım.Ama satış amaçlı bir bölüm yapmayı da düşünüyorum açıkçası ilerleyen günlerde.Yeni yaptıklarımı orada sergilemeyi düşünüyorum.Ama bunun için biraz zamana ihtiyacım var...:))

Günce dedi ki...

Hakkten iyi olmuş :)) Satış işinde destek istersen üniversiteli kızlar merkalı oluyo takılara :))) Yardımcı olabilirim istersen ;)

pinkmoon dedi ki...

ayy çok hoş olmuş ya takıların bende yapmak istiyorum ama bu konuda tembelim galiba :D

CRESCENT dedi ki...

Günce,
Aaa ne demek ,destek isterim tabi!:)))

Pinkmoon,
Hoşgeldin! Hadi bi gayret...:))

. dedi ki...

HAYIRLI UĞULU OLSUN,
ÇOK GÜZEL YAPMIŞSIN, ELLERİNE SAĞLIK.

CRESCENT dedi ki...

Peace,
Teşekkür ederim:)

Adsız dedi ki...

Cool blog, interesting information... Keep it UP pontiac grand prix body kits Personnel management distance education degree site edu divorce filing illinois Neurontin ehats use Teeth whitening in mo do you only wanna dance - mya dance as a form of exercise 2003 mitsubishi 3000gt pc games belgie hentai teen school girl Digital cameras about I'm in the mood for dancing Neurontin used for pain

Adsız dedi ki...

This is very interesting site... » »

Adsız dedi ki...

Very nice site! appliance smart hilliard oh. Impotence treatment viagra information Air mattress tv Alice springs beauty cosmetics botox Paper models ships free

Adsız dedi ki...

This is very interesting site... »